sobota, 1 marca 2014

Podsumowanie miesiąca - luty 2014r.

Ten miesiąc nie był zbyt owocny w czytanie książek, a nawet pokuszę się o stwierdzenie, że był tandetny.... Tak to chyba najodpowiedniejsze słowo. Mianowicie przeczytałam tylko 3 książki !!!! To jest coś strasznego, dopadł mnie jakiś wirus antyczytanius. Tak, więc przez pół miesiąca nie ruszyłam nawet strony. A  najlepsze jest to, że nie miało to odzwierciedlenia na oceny w szkole, które są takie średnie. Do tego przez ostatnie 2 tygodnie jestem non stop nie wyspana i nic mi się nie chce robić (nawet czytać). Ale zmusiłam się i od zeszłej soboty codziennie czytałam po kilka kartek :-) A oto moje statystyki:                      Podsumowanie:
ilość przeczytanych książek : 3
ilość przeczytanych stron : 695
stron na dzień : 25
napisałam 5 postów
w tym 2 recenzje
najlepsza książka : Boy 7
najgorsza książka : MakbetPrzeczytane książki:
3. Makbet - William Szekspir

W tym miesiącu mojego bloga odwiedziły 182 osoby. Największą popularnością cieszył się post Podsumowanie styczeń 2014 - wyzwania . Również w lutym zostałam nominowana do Liebster Blog Awards :-)

Ten miesiąc był bardzo szczęśliwy :-) Jednak mam nadzieję, że w marcu uda mi się odrobić zaległe książki, bo trochę ich jest :-) Mam zamiar dokończyć czytać Wywiad z wampirem, następnie zabiorę się za A.D.XIII tom 2, a potem to się zobaczy :-) 
3 komentarze:

  1. No to ja Ci życzę, żebyś szybko znalazła czas na czytanie :D
    I chęci oczywiście :]

    OdpowiedzUsuń
  2. A ja muszę gdzieś dorwać te papierowe miasta bo mnie cholernie ten tytuł intryguje :)

    OdpowiedzUsuń