O mnie

Na imię mi Agnieszka. Jestem początkującą licealistką na profilu dziennikarskim w Katowicach. Od zawsze miałam problem z opisywaniem siebie w jakiś intrygujący sposób. No , ale może dzisiaj mi to wyjdzie :-)

Nieśmiała, pesymistka ( z chwilami realizmu), radosna i czasami zwariowana ( lecz tylko w gronie przyjaciół) to cechy, które najlepiej mnie opisują. Po za tym jestem marzycielką. Marzę dużo i ostatnio drobne marzenia ( lub inaczej nazwane wytwory wyobraźni) dziwnym trafem się spełniają. Choć te największe marzenia są dość wygórowane to cały czas dąrze do nich o małymi kroczkami zbliżam się do celu.

Do tego wszystkiego jestem całymi 162 cm chodzącego lenistwa, przez co moi kochani rodzice wyrywają sobie włosy z głowy. Jest to właśnie jeden z 3 powodów dla których założyłam tego oto bloga. Moim ulubionym zdaniem, które wypowiadam przez 20 dni w miesiącu, 5 dni w tygodniu, 20h w ciągu dnia to : "Nudzi mi się.". Wypowiadanie tego zdania przez 16 lat już nawet mnie wkurza, dlatego stwierdziłam, że może taki blog zajmie mnie dłużej niż na 5 min.

Dwa pozostałe powody to :
a) zamiłowanie do książek- nie czytam ich dużo, wręcz przeciwnie 19 książek/ rok to zdecydowanie mało, mam nadzieję, że to mnie zmotywuje do czytania bardziej. Od zawsze czytałam zaczynając od tego, że gdy szłam spać mama mi czytała do poduszki, po dzień dzisiejszy kiedy szkoła powoduje, iż nie mam czasu. Książki zawsze były w naszej rodzinie. Mój tata czyta na potęgę i posiada jedną z większych bibliotek jaką widziałam na własne oczy, a mama dużo czyta..... nie ona pochłania książki jednym tchem. Powinna zmienić imię z B..... na Pochłaniaczka Książek. Tak więc jak widać I powód jest dość mocny :-)
b) same prowadzenie bloga - nie jest to mój pierwszy blog, nie to już chyba 4. Nigdy nie miałam zbyt dużo cierpliwości szczególnie, że na początku nikt nie wie o istnieniu twego bloga, po góra miesiącu zawsze się poddawałam. Lecz teraz obiecałam sobie, że tak ławo nie dam się pokonać i doprowadzę tego bloga przynajmniej do wakacji.

This is me - Oto  właśnie ja !!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz