czwartek, 27 marca 2014

Stosik nr 3

Dzisiaj przychodzę do Was ze stosikiem. Właściwie w ogóle go nie miało być bo w sumie nie miałam żadnych nowych książek, bo musiałam jeszcze przeczytać książki z poprzedniego. No, ale po wyprawie do bibliotek to się zmieniło :-) Jak znam siebie to ten stosik będzie aktualny przez cały kwiecień, a może i trochę dłużej. Myślę, że nadrobię trochę w rekolekcje i święta :-)

                   
1. Zgoda miejscem grozy - Gerhard Gruschka 
--> z biblioteki, jest to lektura z historii, pan nam kazał coś przeczytać o Polsce w latach 1918 - 2014 r. ja wybrałam tą, bo w tym samym obozie koncentracyjnym był mój pradziadek :-)
2. Świętoszek - Molier --> z biblioteki, lektura szkolna
3. Obsydianowe serce - Ju Honisch --> z biblioteki, mam plan przeczytać to w weekend żeby się liczyła do wyzwania Fantastyczna Dwunastka , ale nie wiem co z tego wyjdzie :-)
4. Wiara - Jennifer Haigh --> zakup własny za 9,99 zł w Tesco, bardzo mnie zaintrygował opis z tyłu
5. Kosogłos -  Susan Collins --> pożyczone od koleżanki, muszę w końcu dokończyć serię
6. Ja zabijam - Giorgo Faletti --> z biblioteki, nie wiem czy ją przeczytam, bo nigdy nie czytałam kryminałów no ale kiedyś trzeba spróbować
7. Buszujący w zbożu - J.D.Salinger --> z biblioteki, tej książki jest najbardziej ciekawa w końcu to klasyka ( tak jakby)
8. Wszechświaty - Leonardo Patrignani - z biblioteki, wydaje się ciekawe i jeszcze nigdy o                                                                                             czymś takim nie czytałam :-)

Tak się prezentuje mój stosik. W najbliższym czasie mam zamiar przeczytać Skąpca i Obsydianowe serce, a aktualnie jestem w trakcie Zgoda miejsce grozy.

Czy znaleźliście coś dla siebie? A może coś czytaliście?


3 komentarze:

 1. Bardzo ładny stosik!
  Jestem bardzo ciekawa ''Wszechświatów'' i ''Buszującego w Zbożu''. Polecam Ci ''Kosogłosa'' :)
  Pozdrawiam Serdecznie

  weronine-library.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Aaaaaaale stosik! ;) Z tego co widzę to czytałam "Buszującego w zbożu" (mnie się strasznie podobał, ale są różne opinie). "Wszechświaty" chcę przeczytać, a "Kosogłos" czeka na swoją kolej ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ooo "buszującego w zbożu" uwielbiam, keidyś o nim pisałam, ale to tak specyficzna lektura, że nie każdemu ona przypada do gustu, a szkoda.

  OdpowiedzUsuń