piątek, 13 marca 2015

Co mi w duszy gra [2]

Miesiąc luty się skończył, więc czas na comiesięczne podsumowanie moich odkryć muzycznych. W związku z tym, że w lutym wyjeżdżałam, to tych piosenek się uzbierało trochę więcej. Zawsze, gdy wyjeżdżam w jakąś dłuższą podróż przegrywam sobie na mp3 nowe piosenki. Czas żeby wam je przedstawić.

              WSZYSTKIE PIOSENKI ZNAJDZIECIE POD TYM POSTEM :-)
1. Meghan Trainor --> Na Spotify pod koniec stycznia pojawił się jej nowy album "Title", w którym się po prostu zakochałam. Uwielbiam jej piosenki, bo z jednej strony są bardzo nastrojowe, a z drugiej Meghan pokazuje swoją ciemną stronę i zaczyna rapować. Jej piosenki są trochę popowe,a trochę pin-up-owe, co daje niesamowitą mieszankę.


2. Grubson--> Tak naprawdę dopiero od kilku miesięcy zaczęłam go słuchać. Głównie przez te bardziej komercyjne numery. Bardzo lubię, gdy piosenki są o "czymś". Wiele zagranicznych utworów, ale nie tylko, nie przekazuje nam nic ważnego. Są one po prostu miłe dla ucha. Tutaj jest inaczej. Teksty są bardzo przemyślane, a czasami bardzo dobitne. I za to właśnie bardzo lubię Grubsona.

3. Sound'n'Grace --> Polski chór gospel, który zaistniał dzięki programowi "Mam talent". Ostatnio jest o nich dość głośno w różnych stacjach radiowych. Mają co raz to nowe piosenki z różnymi wykonawcami, które, mówiąc szczerze, są bardzo dobre. Bardzo lubię muzykę gospel, dla mnie jest ona po prostu magiczna.

4. Reszta piosenek--> W tym miesiącu wyszło naprawdę całkiem dużo dobrych kawałków. Te tutaj poniżej najbardziej mi się spodobały i skradły moje serce.

1 komentarz: